ogólne balangi proza drugs giełda audio/video helpdesk carpooling clubbing.pl

15.10.2005 +3decks+ TECHNO INJECTION 004 LUBLIN

autor treść posta
Miasto:
Na forum od: 2004-12-11
Postów: 530
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.37
a-men 2005-10-05 09:45
Środa, #1
CZAS INJECTION POWRACA

...a konkretniej będzie to czwarta odsłona imprez z cyklu TECHNO INJECTION. Tak więc już 15 pazdziernika zapraszamy do klubu Kult Reaktywacja w Lublinie. Goścmi na tej imprezie będą wysokiej klasy warszawscy dje (Matt Dee & Epidemic) oraz rezydent lubelskiego klubu MC' Acid Tom. Oprócz gwiazd imprezy można będzie usłyszeć organizatorów DJ's: A'meN oraz Maykel Funn. Poniżej przedstawiamy szersze info o imprezie oraz bio wszystkich dji.

Sobota 15.10.2005
Klub KULT Reaktywacja [Lublin, ul. Chopina 11 / Sądowa 2]
TECHNO INJECTION 004
Zagrają:
Matt Dee [Horyzont /dance.to.my.beat/ Warszawa] - 3 decks set
Epidemic [taranthulla.pl /dance.to.my.beat/ Warszawa] - 3 decks set
A'men [Destructive Sounds/ Lublin]
Maykel Funn [Destructive Sounds]
Acid Tom [Rezident MC' / Lublin]
Klimat: Techno, Hard Techno, Pumpin
Start: 20.00
Bilet: Do 22 - 8 PLN, po 22 - 10 PLN

BIOGRAFIE:

MATT DEE // Warszawa

Martin Dzever to kultowa postać na Warszawskiej scenie Techno. Z muzyką jest związany od dzieciństwa. Po raz pierwszy za Dj' ka staną w 1995 roku w klubie Hybrydy. Poczatkowo grał z kompaktów. W 1996 razem z Markiem Nieprzeckim organizował imprezy w Łomiankach gdzie po raz pierwszy stanął za adapterami. W tym samym roku ukazał się ich wspólny kawałek jako Subtronik na pierwszej polskiej składance techno Anal Test - S.P. Records. W 1998 został rezydentem klubu Grota w Warszawie, a w 2001 rezydentem klubu Lokomotywa z którym związany jest do dziś. Grał w tak kultowych klubach jak: Blue Velvet, Trend, Sfinx, Metro. Do dna dzisiejszego wystapił w klubach na terenie całej Polski. W 2002 wystąpił na Instytucie Energetyki. Matt jest niesamowicie sprawny technicznie. Posiada 6 zmysł w doborze kawałków i wyczucia klimatu publiki. Gra z 3 adapterow + sampler i efx. Jego muze przepelnia niesamowity groove i pelna jazda oscylując na pograniczu detroit techno i tribal techno.
Supportował: Chris Liberator, Cari Lekebush, Oliver Ho, Donnel Knox, Mario Ranieri, Jacek Sienkiewicz, Digital Princezz, Echoplex, Michael Kupilas, Stewart Rowell, DJ. Steven, Hwa Young, Cutmaster Jay, DJ. Hypno

NJ aka epidemic // Warszawa

NJ aka epidemic jest dj-em młodego pokolenia. Z muzyka związany od najmłodszych lat. Przechodził chyba przez większość możliwych stylów muzycznych. Zainspirowany przez Marco Carole i James Ruskina w latach 1998-2000 rozpoczął swoja przygodę z adapterami. Gra od połowy 2002 roku. Dzięki swoim umiejętnościom
zapraszany jest do wielu klubów na terenia całej Polski. Gra większość odmian Techno (pure/tribal/pumpin/hard) I House (vocal,tribal,funky). Miał możliwość wystąpienia w takich
miejscach jak:
Lemadame, Luzztro,Paragraf51, Lokomotywa, Galeriaoff, Opium, Imago, Equilibrium, Apartament, Przestrzen Grafenberga, Piwnica, Nemo, No Mercy, Nobo,Wagon, Fatamorgana, New Deep i wielu innych w całej Warszawie i Polsce.
Grał u boku takich gwiazd jak:
Oliver Ho, Leandro Gamez, Oxia, Donell Knox, Rackitt, Miss Daisy, Aaron Libeartor, Chris
Liberator, Paula Temple, Holgi Star, Grooveliker, Carla Roca, Angelo Mike, Tomash Gee i całą czołówką polskiej sceny techno.Ulubieni Artysci: Ben Sims, Mark Broom, Mark Williams, Locutus, Paul
Mac, Kobaya, Cave, Lars Klein, Valentino Kanzyani, Dlux, Gecko i wielu innych.

ACID TOM // Lublin

Jego przygoda z muzyką techniczną zaczeła się w 1996r. od imprez prowadzonych w Graffiti przez dj.Boombla (Alan White). Pózniej była fascynacja klubem Bardo i to właśnie tam postanowił ,że sam będzie grał. W Bardo stawiał pierwsze kroki pod okiem House Elvisa, Dj Mikro i Nazira. Wiele zawdzięcza także Dj Remediemu oraz Boombelowi, którzy dzielili się z nim swoim doświadczeniem, a także udostępniali studio w Radiu Centrum, gdzie Tomek mógł uczyć się sztuki dj'owania"..
Pierwszę, chociaż jeszcze nieoficjalną impreze zagrał w Bardo w 1999r. Stamtąd trafil do Klubu Odlot, gdzie już rok póżniej został rezydentem. Od 2001 r. rezydował także w klubie Iskra.
Dzięki uprzejmości Dj Boombla (Alana White) można go było usłyszeć na imprezach w Graffiti. Niedługo potem poznał Łukasza - Dj Ziggiego - pomysłodawcę otwarcia sali technicznej w klubie MC, z którym zaczął grać, Wspólne granie przybrało stały charakter i od kwietnia 2003 r. Acid Tom jest rezydentem Klubu MC oraz współorganizatorem wielu imprez w klubie, m.in Double Impact, Feel the beats.
Początkowo grał techno i mimo,ze zawsze lubił mocne granie od jakiegoś czasu gra również house. NIe zrezygnował jednak z technicznego grania i często można go usłyszeć w ciężkim brzmieniu.
Acid Tom grał imprezy z czołówką polskich DJ, wśród których znależli się m.in: Boombel a.k.a Alan White, Angelo Mike, Diana D Rouze, Carla Roca Ex-or, Stress, Extase, Seed, Dervish, Dreedy, Shamut, Glasse, Whisper, GoGo, Jerry, Siasia, Kniaz, Slowik, Dino, Sonic Trip, Pulp, Adrenaline, Mikro , Ya-neck, Nazir ,itd.
A takze z Dj'ami z zagranicy:
Misjash (Holandia), Trevor (UK), Lulu (UK), Horace Dan D.(Rumunia), Filipash (Rumunia), Gamble (USA), Shon Sebastian (USA), Bata Bart (Niemcy), Nicola (Belgia), Big (Niemcy), Tweety (Belgia).
Poza klubem MC Acid Toma usłyszeć mozna w wielu lubelskich i polskich klubach. Brał udział w Water Festival nad jeziorem Piaseczno, a także saportował koncert Nosowskiej w Graffiti w Lublinie.
Talent Acid Toma sięga również po za granice Polski. Grał w takic krajach jak: Belgia (Antwerpia, Veronica Boat Club) oraz Rumunia (Cluj-Napoca, club Flash, djsgathering).

A'MEN // Lublin

Z muzyką związany od wielu lat , kiedyś grał na fortepianie i keybordzie, potem prowadził szkolne dyskoteki.Za deckami od 2004r,od tego czasu współtworzy z Maykelem Funnem D-SOUNDS,stale i aktywnie istniejący na lubelskiej i nie tylko scenie muzycznej; gra mocne ,czasami kwaśne i pompujące techno,ale zdarza mu się urozmaicić seta o coś lżejszczego. Jeden z najmłodszych dji grający taki rodzaj muzyki na lubelszczyżnie ,którzy już coś znaczą na tej scenie.
Miał możliwość zagrania m.in z Beerhouserem, Boombel a.k.a Alan White, Tomashem Gee, Emsonem, Oliffką, Rygarem, Mainlinerem, Alim, Mournerem, Lamentem, Chrisem Reevem, Pumpem , Trackmasterem, Dame Shilą, Proazaciem, Mariem, Maykelem Funnem, ManG, Smołą, Mikro, Pavlovem, Seemanem, E-vidensem, Peterem Fernem czy Optymistem i wieloma innymi.
Preferowani dje: Aaron Liberator, Ant, Henry Cullen, Valentino Kanzyani, Umek
Ulubione wytwórnie : apex, suf, powertools

MAYKEL FUNN

cos o sobie: Muzyka w życiu odkąd pamiętam, początek to pianino.... od 1999-2002 małe miejscówki z delikatną house-nutą w regionach Krasnegostawu i kilka kameralnych imprez w LBN dzieki A. Zarębie Fashonowi (studio HENDRIX lbn), od czasu do czasu z towarzystwem trąbki i smyczka. Duży wpływ wywarł na mnie mały klubik w Svidniku "MONO" oraz osoba Seemana i Dam-a.
Rok 2002 to pionierski pomysł rozsiewania clubingu muzycznie pojętego właśnie w Krasnymstawie z udziałem d'escobar-a itc. rok pełen niesamowicie sympatycznych wrażeń...
2004 maj i sierpień współorganizator "Wyspa Plener Party".kto był ten wie ;-)
Obecnie pracuję z a-menem nad cyklem TECHNO INJECTION, współtworząc DESTRUCTIWE SOUNDS oraz organizuje cotygodniowe wycieczki w przestworza muzyki elektronicznej w kaffe Internet/Świdnik.
grał m.in z Diana D Rouze, Carla Roca, Beerhouser, Alan White, Emson, Oliffka , Mainliner, Lament, Mourner, E-videns, Ali, Petern Fern, Chris Reeve, Dame Shila, Prozac, A'men, Seeman, Pavlov, Smoła , ManG i z wieloma innymi

Miasto:
Na forum od: 2005-01-20
Postów: 117
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 12.01
eleonor 2005-10-05 12:42
Środa, #2
jezeli moglbym i moglabym wtracic pare zdan bo czytamy t oi padamy ze smiechu.dj nj aka epidemic gral u boku takich slaw jak leandro gamez czy oxia???pierwsze slyszymy.nastepnie jezeli chodzi o cala ekipe acidowa liberator i banda t olezeli ze smiechu jak slyszel co reprezentuje ten czlowiek(muzycznie).owszem od tamtego czasu poprwil sie bardzo na + ale i tak przed nim mnostwo pracy . ajezeli chodzi o granie na 3 deki t ochyba kpiny >jak ktos moze grac na 3 deki jak nie wie co t ojest fraza grajac tyle czasu .a jezeli chodzi o MATTA DEE T OJEST CZLOWIEK NAPRAWDE PREZENTUJACY BARZDO WYSOKIE UMIEJETNOSCI MUZYCZNE I ON ANPRAWDE POTRAFI GRAC NA 3 ADAPTERY.POZDR I ZYCZE UDANEJ BIBY .PRZEPRASZAM ZE TAK SIE WTRACILISMY ALE NIE MOGLISMY SIE POWSTRZYMAC.POZDRAWIAMY I ZYCZYMY UDANEJ IMPREZY
Miasto:
Na forum od: 2004-04-26
Postów: 5056
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.11
Epidemic 2005-10-05 13:35
Środa, #3
hehe kurwa panie celmix wez sie wkoncu sie odpierdol zazdrosc cie zrzera czy co?nie rozumiem cie człowieku,jestes prostakiem jakich mało,niewiem co chcesz osiagnac jadąc na mnie....

btw: grałem u boku takich gwiazd,ja sie rozwijam i robie wszystko w tym kierunku zeby to dalej robic a nie zachowauje sie jak duren i gram po kątach,tak w ogóle skad ty kurwa mozesz wiedziec z kim ja grałem czy piszesz jakis kurwa pamietnik w pizdu i zapisujesz wszystko co robie?fuck men ,kurwa dorosły z ciebie człowiek a zachowaujesz sie jak kurwa dziecko z przedszkola.Jesli chodzi o fraze ;D nie martw sie wiem co to jest,ty zyjesz jakims stereotypami naprawde...druga sprawa nie słyszales mnie i nie usłyszysz wiec nie wypowiadaj sie wiecej na mój temat prosze,zapomnij o mnie jak by mnie nie było,zyj swoim zyciem i nie wpierdalaj sie gdzie nie trzeba...
ołwer
Miasto:
Na forum od: 2005-01-20
Postów: 117
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 12.01
eleonor 2005-10-05 14:13
Środa, #4
panie epidemic nie denerwuj sie tak bo nie ma takiej potrzeby .wyrazilismy poprostu swoje zdanie a bylo nas paru (akurat i kazdy z nas gra po katach) a nazywajac kogos prostakiem bo wyrazil swoje zdnie sam na niego wyszedles:>a to ze wreszcie wiesz co to jest fraza to cieszy .slyszec tez cie slyszalem i to paro krotnie i nie powaliles mnie z nog(opisali bysmy to troche inaczej ale zaraz mnie powyzywasz i smutno mi bedzie) pozdrawiam i zycze udanego.......(3DEKIPOWODZENIA)
Miasto:
Na forum od: 2004-04-26
Postów: 5056
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.11
Epidemic 2005-10-05 15:09
Środa, #5
wcale sie nie denerwuje,ale kompromitujesz sie wyzywajac mnie nawet nie miejac odwagi sie podpisac celmix tylko eleonor,poprostu nie pisz nic w moim kierunku,to nie za wiele,ja cie nie obrazam, ani nie stwierdzam faktów jaki jestes,tak wiec ty tego tez nie rób i z ignoruj mnie tak jak ja ignoruje ciebie :) to naprawde niewiele. "wyrazilismy poprostu swoje zdanie a bylo nas paru" jest tez duzzzzo takich paru co wyraza opinie o tobie i o twoim graniu,sa to opinie negatywne,no i napewno nie miłe,ale widzisz tym sie róznimy ze mnie to NIE interesuje,nie interesuje mnie to co robisz,jak robisz,gdzie robisz i w ogóle,bo to twoja prywatna afera,a co najwazniejsze ze nie wyrazam publicznie swoich "opini" o tobie,mysle ze człowiek myslący wychodzi z podobnego załozenia...tak wiec odnosnie prostaka....przeanalizuj to co napisałem....
ołver
Miasto:
Na forum od: 2005-05-11
Postów: 485
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 12.14
Tomatos 2005-10-05 23:28
Środa, #6
gorąco ... ;]
ciekawe ile w tym prawdy ;]
Miasto:
Na forum od: 2004-12-11
Postów: 530
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.37
a-men 2005-10-06 11:50
Czwartek, #7
bedzie dobrze :D
up:)
Miasto:
Na forum od: 2004-12-11
Postów: 530
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.37
a-men 2005-10-06 11:53
Czwartek, #8
elenor zapraszam do LUBLINA :) posluchac bedziesz mogl/mogla kolegi Epidemica
Miasto:
Na forum od: 2004-12-11
Postów: 530
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.37
a-men 2005-10-10 12:34
Poniedziałek, #9
up :))
Miasto:
Na forum od: 2001-05-05
Postów: 1430
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 16.15
estee 2005-10-10 12:46
Poniedziałek, #10
eeee tylko 3 decki?
Miasto:
Na forum od: 2004-02-01
Postów: 4264
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.05
arma 2005-10-10 15:05
Poniedziałek, #11
głupi ludzie...

a lbn polecam bo zjefajne bibki tam sa :D

Miasto:
Na forum od: 2004-12-11
Postów: 530
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.37
a-men 2005-10-10 17:02
Poniedziałek, #12
oj oj hehe :) no fajne fajne
Miasto:
Na forum od: 2004-12-11
Postów: 530
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.37
a-men 2005-10-10 19:51
Poniedziałek, #13
up
Miasto: Warszawa
Na forum od: 2005-07-25
Postów: 14384
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 12.2
extraKT 2005-10-10 19:53
Poniedziałek, #14
:]
Miasto:
Na forum od: 2004-12-11
Postów: 530
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.37
a-men 2005-10-11 18:24
Wtorek, #15
:)
Miasto:
Na forum od: 2004-12-11
Postów: 530
Brzechwa ĸlamie. Szuwarek to zdrajca!
Moher factor: 13.37
a-men 2005-10-13 06:00
Czwartek, #16
;>

Przyklej ten temat

SMS Wall

Dodaj sms