Kochankowie w Gwiezdnym Miąższu meets DJ Chemist!

Ulotka imprezy Kochankowie w Gwiezdnym Miąższu meets DJ Chemist!
Facebook Twitter
2013-04-11 (czwartek) , godz. 20:00

Warszawa, ul. 11 Listopada 22


Kochankowa załoga ma zaszczyt zaprosić swych pasażerów na mega imprezę!
Spejsi wylądowali niedawno na wyjątkowo owocowo-kwiecistej planecie na której napotkali
najsmaczniejszy MIĄŻSZ świata w którym zapraszamy się wspólnie z nami zanurzyć!

---zobacz-więcej->--------------------
11 Kwietnia | klub Hydrozagadka | Warszawa
--------------------------------------

Zagrają LIVE:

★ Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni + wyśmienici goście, DJ Chemist (live scratch)

★ MIĄŻSZ

★ O wspaniałe dźwięki z winylowych płyt cały wieczór troszczyć się będzie DJ CHEMIST!


--------------------
Garść informacji o nas:
--------------------

✌ KOCHANKOWIE GWIEZDNYCH PRZESTRZENI ✌

„Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni” to zespół tworzony przez instrumentalistów, których łączy innowacyjne podejście do muzyki. Doświadczenia i inspiracje każdego z członków są bardzo różnorodne, co gwarantuje profesjonalny i niezwykle energetyczny show. Ich koncerty stają się wielowymiarową i wielogatunkową podróżą przez muzyczną galaktykę. Skupiają się na graniu na żywo i potrafią rozkręcić publiczność w każdym miejscu, w którym się pojawią. Zadebiutowali w 2005 roku albumem "Fanki Pisk”, dzięki któremu zdobyli szeroką rzesze fanów. Funk tańczy tu z reggae, a folk pląsa z elektro. Pełne poczucia humoru narracje, oraz sekcja dęta rodem z Bałkanów stały się składową rozpoznawalnego stylu. Zespół zagrał ponad 200 koncertów w kraju i zagranicą (m.in. we Włoszech, Grecji, Niemczech, na Słowacji). W 2009 roku został laureatem Złotego Bączka największego polskiego festiwalu Woodstock, a ich utwory wylądowały na playlistach w ogólnopolskich stacjach radiowych (Polskie Radio Pr.3, Antyradio, Roxy, Kampus, Pin, Eska rock, Planeta FM)

http://www.spejs.eu


muza:
http://www.soundcloud.com/kochankowie

dokument o zespole - video:teledysk:


fb:
www.facebook.com/kochankowie


✌ MIĄŻSZ ✌

MIĄŻSZ urodził się w listopadzie 2008 roku w Lublinie. Po obfitym posiłku, płodnym muzykowaniu i śmiechu do rozpuku. Zrodził się w głowach, sercach i życiach trzech osób, które z logicznego punktu widzenia nigdy nie powinny się spotkać. Karol Kolor Gadzało przyszedł z Warszawy z kontrabasem, moogiem i piłą pod pachą. Sebastian Pikula przyjechał na wrotkach z Lubartowa z gitarą i melodyką w kieszeni, a z Łomży doturlała się do nich Joanna Ewa Zawłocka, którą słychać było już z daleka bo śpiewa. I to ładnie. Od czterech lat MIĄŻSZ rośnie w siłę, pisze piosenki, je obiady, gra koncerty, poznaje cudownych ludzi i cieszy się każdą z tych czynności. MIĄŻSZ gra muzykę piękną, lekką i zabawną, ale nie głupią. Z tekstami pełnymi przymrużeń oczu, muzyką tak prostą, że nieprzewidywalną i przede wszystkim — niedefiniowalną. Na scenie może zdarzyć się wszystko. Od śmiechu do łez do wzruszenia łez pełnego . A wszystko dlatego, że MIĄŻSZ jest PRAWDZIWY i ŻYWY.

MIĄŻSZ jest laureatem festiwalu FAMA 2010, zmiąższył również publiczność Heineken Opener Festival w 2012, ale co najważniejsze, to gra naprawdę dużo koncertów.
I na scenach i na chodnikach. Bo do ludzi trzeba z miłością.

Miąższ płytę nagrał. W cudownym studio Rogalów Analogowy, przy zapachu drewna i rozgrzanych pieców lampowych talentu gościnnie użyczyli mu — Jacek Budyń Szymkiewicz, Czesław Mozil, Jacek Kleyff, Antoni Gralak, Słoma, Jacek Bieleński, Maciek Dziedzic, Cziczko Hann, Daniel Słomiński.
Płyta Miąższu ma tytuł ‘Miąższ’.

fb:
www.facebook.com/miazsz

✌ DJ CHEMIST ✌

Zaczął grać w 2001 roku, jako DJ hip-hopowy. Wtedy jeszcze nie miał możliwości kupna własnego sprzętu- pierwszy komplet deków i mikser złożył własnoręcznie. Od razu zaciekawił się scratchowaniem. Nie mógł jednak znaleźć żadnego nauczyciela. Nie miał nawet
dostępu do Internetu, korzystał więc z kaset video, nagranych z TV. Miksowanie i scratchowanie na dekach (przerobionych ze starych gramofonów, służących do odsłuchiwania płyt) było bardzo trudne, ale po trzech latach treningu powoli zaczął nabierać wprawy. W latach 2003-2005 grał w składzie trzech hip-hopowych zespołów oraz na mistrzostwach break-dancowych. W 2005 roku udało się nabyć pierwszy porządny sprzęt, a w 2009 odkrył TTM (Turntablist Transcription Method).

W tej chwili gra sporo imprez w Warszawie (Mandala,Luzztro
Techno+Scratch, Klub 55, Komiks), bierze udział w wielu projektach muzycznych (Leonoff, Orkiestra Ukulele) i razem z Dj CH (Electrofood Promo) produkuje wlasne TTMy (transkrypcje).


--------------------
11.04.2013r. start g.21
klub Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22
Warszawa
------------
wjazd: 20PLN
------------
do kupienia będą płyty, a do osiągnięcia wspaniała zabawa!

Dodał: Emsi

Komentarze

Brak komentarzyDodaj swój komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Oceń


Brak ocen
Średnia ocena: 0/5 (głosów 0)
Aby ocenić musisz się zalogować.

Newsy

2017-01-27, audio/video
Pozdro techno
Tu kiedyś będzie mój blog.
2016-08-14, Informacje imprezowe
Relacja z Audioriver 2016
Audioriver (AR) następca Astigmatic na stałe zagościł w kalendarzu Clubbing.pl. Raz w roku na płockiej plaży pojawiają się namioty wypełnione
2016-08-11, Luźne gacie
Warsaw Escort Night
Warsaw's nightlife is one of the best in Eastern Europe, with a multitude of bars and clubs scattered across the city. The 'hipper' places are eithe
2016-07-29, Informacje imprezowe
Audioriver
Audioriver to festiwal prezentujący niemal wszystkie gatunki elektroniki.
2016-01-18, Informacje imprezowe
SONICTRIP&WEEKENDERS
SONIC TRIP & WEEKENDERS
2015-12-02, Informacje imprezowe
Pozdro Techno Impact
Pozdro Techno Impact
2015-12-02, Informacje imprezowe
Pozdro Techno Impact
Pozdro Techno Impact