Underground (Tychy)

Tychy, pl. Korfantego 1
tel.: 0 660614537

WWW: http://www.undergroundpub.com.pl/
mapa: 50.1092 18.9755


Jak dojechać do klubu


Opis

Underground Pub nie jest zwykłym barem. Czasem jest wyzwaniem ? zwłaszcza, gdy po długiej nocy wspinasz się po schodach i ze zdziwieniem stwierdzasz, że słońce już wzeszło. Czasem jest jak styl życia ? bywanie w nim wchodzi w krew i uzależnia. Niektórzy twierdzą także, że Under jest po prostu drugim domem, w którym jak nigdzie można odpocząć po pracy, a przez weekend wyszaleć się przy dobrym koncercie lub naładować pozytywnie na parkiecie w trakcie jednej z wielu tematycznych imprez.

Podziemia Undergroundu z założenia są miejscem, gdzie czas biegnie swoim rytmem, a barmani z radością polewają napoje wysokoprocentowe. Sporych rozmiarów piwnica oferuje dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Dla tych, którzy nie czują się pewnie na parkiecie są loże z miękkimi kanapami, piłkarzyki, bilard i duży ekran, na którym można pooglądać transmisje Ligi Mistrzów i innych najważniejszych wydarzeń sportowych.

Nowa sala może bez fałszywej skromności dostać miano najlepszej sali koncertowej w mieście ? genialne nagłośnienie i oświetlenie zapewnią wspaniały klimat ? niech się więc schowają konserwatywne imprezownie, wystarczy, że przekroczysz próg Underground Pubu, a wpiszesz jego adres jako stały punkt na mapie weekendowego szaleństwa.

A kiedy przyjdzie Ci ochota na chwilę wyciszenia możesz napić się wina, herbaty, mate i zapalić sheeshe ? bo Under to po prostu dobre miejsce.

Uderground Pub w pigułce:

Koncerty: Rock, Punk, Blues, Reggae, Rap, Hip-Hop
Muzyka: Rock, Blues, Reggae, Punk, Rap, Hip-Hop, Dubstep, Pop
Imprezy: tematyczne, taneczne, charytatywne
Sale: 3 w podziemiach i jedna na powierzchni ? dla palących
Rozrywki: piłkarzyki, bilard, duży ekran i morze alkoholu :)Dodał: Motor
Facebook Twitter

Komentarze

Brak komentarzyDodaj swój komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Oceń


Brak ocen
Średnia ocena: 0/5 (głosów 0)
Aby ocenić musisz się zalogować.